reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Hej, poproszę wpisać na testowanie 16maj :)

Ostatnio was trochę zaniedbuje za co z góry przepraszam.

Co u mnie nowego, byłam u gina wczoraj, była owulka z 2dni temu, kazała działać.
Oprócz tego konieczne badanie nasienia(mąż niechętnie ale pójdzie 😂)
No i ja maj/czerwiec na drożność jajowodów i posiew z pochwy 🥲

któraś miała robiona drożność jakie odczucia?
Jakby nasienie wyszło słabo to co dalej? Jakieś leki przepisują na to?
 
I klapa😢 niestety u mnie się nie udało. Beta 0,2 progesteron 1,49. Nie wie może to była biochem. Nigdy wcześniej testy mi tak nie świrowały. Proszę o wpisanie mnie ma testowanie 30.05. Zaczynamy kolejny cykl starań. Może tym razem się uda. Dziewczyny czy progesteron w 25 d.c mam dobry ? Wydaje mi się ze najgorzej nie jest.
To były pinki? Ostatnio pokazują często fabryczną :(
Trzymaj się, może końcówka maja będzie bardziej szczęśliwa 🌷
 
Cześć dziewczyny.
Nieśmiało się witam i również chciałabym do was dołączyć. Mam 27 lat, mój narzeczony 28. Nie mamy jeszcze dzieci. Maj będzie moim trzecim miesiącem starań. Narazie czekam niecierpliwie aczkolwiek za chwilę dostanę okres i już testowałam i teraz czekam tylko na rozpoczęcie nowego cyklu. Bardzo proszę o wpisanie mnie na ławeczkę (dobrze myślę?)

Pozdrawiam
 
I klapa😢 niestety u mnie się nie udało. Beta 0,2 progesteron 1,49. Nie wie może to była biochem. Nigdy wcześniej testy mi tak nie świrowały. Proszę o wpisanie mnie ma testowanie 30.05. Zaczynamy kolejny cykl starań. Może tym razem się uda. Dziewczyny czy progesteron w 25 d.c mam dobry ? Wydaje mi się ze najgorzej nie jest.
Ściskam ❤️ Ja w poprzednim cyklu też tak miałam, było nieco inaczej, ale z kolei podobieństw do pierwszej ciąży też się nie doszukałam. Na testach dwóch producentów widziałam cień cienia i poleciałam na betę. Beta 0,3. Popełniłam ten błąd, że te cienie widziałam na testach po 20-30 min., a nie od razu. Teraz już wiem, żeby je od razu wyrzucać 🙈 Trzymam kciuki za kolejny cykl 🤞❤️
 
Hej, poproszę wpisać na testowanie 16maj :)

Ostatnio was trochę zaniedbuje za co z góry przepraszam.

Co u mnie nowego, byłam u gina wczoraj, była owulka z 2dni temu, kazała działać.
Oprócz tego konieczne badanie nasienia(mąż niechętnie ale pójdzie 😂)
No i ja maj/czerwiec na drożność jajowodów i posiew z pochwy 🥲

któraś miała robiona drożność jakie odczucia?
Jakby nasienie wyszło słabo to co dalej? Jakieś leki przepisują na to?
Robiłam drożność w kwietniu. Najgorsze było założenie wziernika. Mam tylozgiecie i udało jej się dopiero za 4 razem 🙈 to mnie tak zdenerwowało (moje się igieł i te sprawy 😅) że aż słabo mi się zrobiło. Wracając do tematu, miałam zwężony lewy jajowodów więc pod większym ciśnieniem go przepchała - ból umiarkowany. Polecam wziąć awaryjnie podpaski
 
Ostatnia edycja:
I klapa😢 niestety u mnie się nie udało. Beta 0,2 progesteron 1,49. Nie wie może to była biochem. Nigdy wcześniej testy mi tak nie świrowały. Proszę o wpisanie mnie ma testowanie 30.05. Zaczynamy kolejny cykl starań. Może tym razem się uda. Dziewczyny czy progesteron w 25 d.c mam dobry ? Wydaje mi się ze najgorzej nie jest.
Progesteron jak na ten dzień cyklu bez ciąży masz prawidłowy - pewnie niebawem dostaniesz okres.
 
Hej, poproszę wpisać na testowanie 16maj :)

Ostatnio was trochę zaniedbuje za co z góry przepraszam.

Co u mnie nowego, byłam u gina wczoraj, była owulka z 2dni temu, kazała działać.
Oprócz tego konieczne badanie nasienia(mąż niechętnie ale pójdzie 😂)
No i ja maj/czerwiec na drożność jajowodów i posiew z pochwy 🥲

któraś miała robiona drożność jakie odczucia?
Jakby nasienie wyszło słabo to co dalej? Jakieś leki przepisują na to?
Ja miałam HyFoSy i nie było dramatu - nie jest to może przyjemne badanie, ale takie do przeżycia. U mnie jajowody były drożne (z prawej strony początkowo był jakiś opór, ale finalnie pianka przeszła bez większego problemu).

Co do nasienia - postępowanie zależy od wyników. Często w przypadku nienajlepszych wyników, na poprawę nasienia, wystarczą suple, witaminy, zmiana diety etc.
 
reklama
Do góry