reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Mnie wczoraj dość mdliło, szybciej jakoś mam wrażenie, że mnie mdli niż w poprzednich ciążach... dzisiaj mniej i już schizuję


Długo planujesz karmić?
Ja w poprzedniej ciąży też karmiłam, ale w pewnym momencie stało się to dla mnie potwornie irytujące, denerwujące jak tylko córka chciała cyca🫣 miałam przez to straszne wyrzuty sumienia...
Mam nadzieję karmić całą ciążę i potem do samoodstawienia, ale nie dłużej niż do zerówki. 🙃
Z tym, że ja karmię tylko do drzemki plus na noc i w nocy. :)
Synek poza tym się nie upomina o cyca. Ale do spania musi być. 😁
 
reklama
Mam nadzieję karmić całą ciążę i potem do samoodstawienia, ale nie dłużej niż do zerówki. 🙃
Z tym, że ja karmię tylko do drzemki plus na noc i w nocy. :)
Synek poza tym się nie upomina o cyca. Ale do spania musi być. 😁
U mnie w 3 ciąży mleko samo zaniknęło🤷‍♀️jakoś w 6 miesiącu. Młoda sobie już wtedy tylko ciumkała dla ciumkania..
 
Mnie piersi bolały tylko w pierwszej ciąży i to straszne było, w drugiej tylko mdłości non stop na tyle nasilone ze waga mi spadała i bol podbrzusza, a teraz w sumie to mało kiedy podbrzusze zaboli i na początku był dyskomfort w piersiach ale już minął, to moja trzecia ciaza i mogę powiedzieć że każda była inna, mdłości mam znacznie mniej niż w drugiej, ale przeszkadzają mi niektóre zapachy
 
U mnie w 3 ciąży mleko samo zaniknęło🤷‍♀️jakoś w 6 miesiącu. Młoda sobie już wtedy tylko ciumkała dla ciumkania..
Wiem, że tak może być. Ale wg statystyk nie każdej mamie zanika mleko... Zobaczymy z czasem. :) Jak się odstawi, trudno... Nie planowałam ciąży. Ale skoro już jest... Minimum 2 lata zalecane karmiłam. :) Poczucia winy nie będę miała. :D
(I żeby nie było, nie oceniam nikogo. Jest wolny wybór, można karmić jak i ile się chce. :) Ja po prostu chciałam i chciałam długo.)
 
Wiecie jak ja bardzo podziwiam kobiety które karmią cycem? Możecie powiedzieć że ze mnie wyrodna matka ale dla mnie karmienie piersią to było najgorsze co może być. Jedna córkę karmiłam 2 tyg a druga tylko tydzień 🙈
 
Wiecie jak ja bardzo podziwiam kobiety które karmią cycem? Możecie powiedzieć że ze mnie wyrodna matka ale dla mnie karmienie piersią to było najgorsze co może być. Jedna córkę karmiłam 2 tyg a druga tylko tydzień 🙈
Ja karmiłam rok, ale po pół roku miałam serdecznie dość. Próbowałam odstawić córkę od piersi, ale za nic w świecie nie chciała pić mm z butelki. Dopiero jak nauczyłam ją pić z bidonu to powoli włączałam mm (przy czym przerobiłam 6-7 różnych mlek i spasowało jej tylko capricare) kp bylo tylko do spania i w nocy. W dniu jej 1 urodzin odstawiłam całkiem kp i wreszcie odżyłam :)
 
Ja karmiłam rok, ale po pół roku miałam serdecznie dość. Próbowałam odstawić córkę od piersi, ale za nic w świecie nie chciała pić mm z butelki. Dopiero jak nauczyłam ją pić z bidonu to powoli włączałam mm (przy czym przerobiłam 6-7 różnych mlek i spasowało jej tylko capricare) kp bylo tylko do spania i w nocy. W dniu jej 1 urodzin odstawiłam całkiem kp i wreszcie odżyłam :)
No właśnie u mnie żadne z dzieci nie chciało pić mm jak miałam pomysły odstawiania/ograniczania... 🤦‍♀️
 
No właśnie u mnie żadne z dzieci nie chciało pić mm jak miałam pomysły odstawiania/ograniczania... 🤦‍♀️
Oj ja byłam bardzo zdeterminowana, bo córka domagała się piersi co 30-40min. Nie tolerowała żadnego smoczka (a przerobiłam ich ze 20) więc pierś to było jedzenie, picie i czasoumilacz. Egzemplarz hnb więc ona wisiała non stop 🙄 ja prawie załamania nerwowego przez to kp dostałam i miałam wrażenie, że ona do 18stki bedzie na piersi 🤣
 
reklama
Hej🙂Powiedzcie mi dziewczynki jak tam Wasze objawy? Ja to praktycznie nic...może trochę brzuch na dole pobolewa.. ale nawet piersi za bardzo nie bola..dziwne bo zawsze bolały. Dziś jadę na bete. Miłego dnia🙂
Hej mnie tylko czasami jest niedobrze i czasami brzuch boli . A tak piersi nic . W ostatniej ciazy dopiero gdzies okolo 7tygodnia mialam objawy . Wiec czekam spokojnie
 
Do góry