reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne test a okres

ania9292

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2024
Postów
24
Hej dziewczyny robiłam kilka testów były pozytywne.W nocy dostałam krwawienia takiego jak na okres zadzwoniłam do mojego ginekologa na USG robił USG powiedziała że nie widać wogole pęcherzyka cytuje "może tak troszkę " dał mi luteinę 3 razy dziennie kazał jutro i w poniedziałek zrobić betę ale również mowil aby podejść do tego chłodno że to raczej okres czy któraś z was była w podobnej sytuacji ?
 
reklama
Mogla to byc ciaza biochemiczna lub wadliwe testy. Na jakiej podstawie przepisal luteine? Przeciez masz okres normalnie.
Stwierdził że jest minimalny pęcherzyk i że zobaczymy czy krwawienie ustąpi czy okaże się okresem i żeby zrobić betę i że wtedy będzie wszystkie jasne .W tamtym roku we wrześniu poroniłam w 5tc ....
 
Stwierdził że jest minimalny pęcherzyk i że zobaczymy czy krwawienie ustąpi czy okaże się okresem i żeby zrobić betę i że wtedy będzie wszystkie jasne .W tamtym roku we wrześniu poroniłam w 5tc ....

Rozumiem. Tez jestem po stracie. Na drugim twoim watku dziewczyny ci udzielily juz merytorycznych wypowiedzi. Tylko beta potwierdzi, czy jakakolwiek ciaza jest. A jesli radzil ci lekarz, zeby zobaczyc, czy krwawienie sie rozkreci to bezsensowym jest branie luteiny.
 
Rozumiem. Tez jestem po stracie. Na drugim twoim watku dziewczyny ci udzielily juz merytorycznych wypowiedzi. Tylko beta potwierdzi, czy jakakolwiek ciaza jest. A jesli radzil ci lekarz, zeby zobaczyc, czy krwawienie sie rozkreci to bezsensowym jest branie luteiny.
Tak zrobię ta beta jutro rano i w poniedziałek .
 
Niestety u mnie nie udało się .W piątek byłam na becie i wyszła 7 tylko lekarza powiedział że mam czekać na okres ...ale totalnej mnie to rozwaliło nie daje sobie rady ...
 
reklama
Do góry