reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła rodzenia

a ja zdecydowalam ze do szkoly rodzenia nie ide. Raczej nie potrzebuja a przynajmniej tego nie czuje zebym musiala:) i tak wszystko zweryfikuje zycie:)
 
reklama
dzwoniłam właśnie do przyszpitalnej SR i całośc kosztuje 200 zł. Całość tzn 4 spotkania teoretyczno-praktyczne i kilka spotkań ćwiczeniowych. Zapisałam sie ale musze ejszcze to przemyśleć:crazy: Wy płacicie za swoje??
 
W moim szpitalu jest SR - płatna 120 pln. To jest 12 spotkań po ok. 2h każde. Byłam na jednych zajęciach, ale sama ;( Mój B. się na mnie wypiął i odmówił chodzenia ze mną na SR. Zrezygnowała więc całkowicie, bo tam jest dużo zajęć z tatusiami i aż mi się płakać chciało na tych pierwszych zajęciach, jak jako jedyna sama byłam. onanana - trochę mało tych zajęć jest w Twojej SR... ale wg mnie warto iść. Moja siostra chodziła ze swoim mężem i byli bardzo zadowoleni.
 
Kurcze ja tez bym sama chodziła ze względu na ten nasz remont, który D. robi i szkoda jego czasu na SR... sama nie wiem jeszcze mam trochę czasu zeby to przemyśleć:crazy:
 
onanana a moze podzwon jeszcze po innych SR w okolicy?
Ja chodzilam na SR gdzie byly tylko 4 spotkania za 200zl wlasnie i to stanowczo za malo jak za ta cene. A dowiedzialam sie pzoniej ze blizej domu mialam SR gdzie bylo dwa razy wiecej spotkan za polowe tej ceny. Warto popytac znajomych co mysla o dnaje SR albo poczytac na forum.

Ja tym razem ide na bezplatne i indywidualne konsultacje z polozna. Moge umuwic sie kiedy chce i ile razy chce :) Rozejrzyj sie czy nie masz w okolicy takiego "gabinetu polożnej środowiskowej" ktory oferuje takie uslugi.
 
U nas SR jest bezpłatna :-) zajęcia są 3 razy w tyg.ale ile tych tygodni jest to nie kojarzę-chyba 4 albo 6.A to nasza Szkoła Rodzenia
Ja jednak chyba nie idę,bo też musiałabym chodzić sama -m zbyt późno wraca,a i miałabym problem co z Maciusiem zrobić.Jeszcze pomyślę,bo to i tak po 30 tc.
 
Ja też sobie odpuszczę SR a to głównie dla tego że mieszkam za miastem i samej ciężko dojechać czasem a mój Ł pracuje czasem i do 21... bezpłatnej u mnie w mieście nie ma, ostatnio mama dzwoniła i mówiła że u nich to wręcz obowiązek!!! Ale oni mają bezpłatnie zajęcia a u nas chcą jak za zboże
 
Dziś się zapisalam do SR w szpitalu u nas. Zajęcia są bezpłatne, nie wiem ile razy w tygodniu, możliwe, że raz. Pierwsze zajęcia mam w przyszłą środę o 17:00. Pani położna pytała mnie który tc, mówię Jej , że 28 i powiedziała mi , że to już ostatni dzwonek, to nie wiem może ze 2 miechy to trwa w sumie? Cieszę się, że się zapisałam, fajnie pogadać i spotkać się z innymi mamami w ciąży :-)
 
reklama
Nimfii ja też idę na spotkanie z położną, sama mnie w poradni zwerbowała. Nie wiem tylko ile razy mogę pójść na takie spotkanie. Zapytam przy najbliższej okazji.
 
Do góry