reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dziewczyny ktora z was bierze zastrzyk z heparyny ? Robia sie wam siniaki ?
Mi po kazdym zastrzyku robi sie siniak i czasami krew leci
 
reklama
Wiecie jak ja bardzo podziwiam kobiety które karmią cycem? Możecie powiedzieć że ze mnie wyrodna matka ale dla mnie karmienie piersią to było najgorsze co może być. Jedna córkę karmiłam 2 tyg a druga tylko tydzień 🙈

Ja karmiłam rok, ale po pół roku miałam serdecznie dość. Próbowałam odstawić córkę od piersi, ale za nic w świecie nie chciała pić mm z butelki. Dopiero jak nauczyłam ją pić z bidonu to powoli włączałam mm (przy czym przerobiłam 6-7 różnych mlek i spasowało jej tylko capricare) kp bylo tylko do spania i w nocy. W dniu jej 1 urodzin odstawiłam całkiem kp i wreszcie odżyłam :)
Dlatego na szczęście mamy XXI wiek i taki postęp cywilizacyjny, że każda może karmić w zgodzie ze sobą. 😇 Przecież i dzieci karmione mm I kp i kpi i mieszanie będą się czuły tak samo kochane. Także nie ma się co linczować. :) Każda ma wybór.
Ja np kocham karmić piersią, dla mnie to cudowna więź z maluchem, uwielbiam jak tak sobie razem zasypiamy.
Ale syn nigdy na piersi nie wisiał, jadł i dziękuję. W nocy się budzi na 3 minut, ochleje się pod korek w te 3 minuty i idzie spać dalej. :) Nigdy mnie nie ugryzł. A wiem, że są różne przypadki. 🤣 Natomiast przeszliśmy przez neurplogopedy, masaże, podcinanie wędzidełka. Synek ma duże problemy w buzi do dziś, miał od urodzenia. Tak też bywa. :)
Natomiast naprawdę polecam chustę/chustę kółkowa, a u starszego dziecka nosidło. Nas mega ratowały, bo syn o ile gondole lubił tak do 3/4 miesiąca życia, tak potem wózek znienawidzil 🫣 Mial grubo ponad rok, jak znowu pozwolil sie wozić w spacerowce 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny ktora z was bierze zastrzyk z heparyny ? Robia sie wam siniaki ?
Mi po kazdym zastrzyku robi sie siniak i czasami krew leci
Pierwsze 2 były tragiczne siniaki, później już tylko ślad po wkłuciu. Wczoraj znów coś zrobiłam źle, była sporą kropla krwi i jest siniak, a raczej mały krwiak 🤷🏻‍♀️
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • 17140613757673927875241666718720.jpg
    17140613757673927875241666718720.jpg
    864,6 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry